24. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegény télen
103

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegény télen

Olaj, vászon, 60,5x73 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

33

Szőnyi István (1894-1960)

Anya a kislányával, 1944

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft