12. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi domboldal, 1939
187

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi domboldal, 1939

Akvarell, papír, 36x55 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1939
Kikiáltási ár: 240 000 Ft