A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Patkó Károly Zebegény Dunakanyar
83

Patkó Károly (1895-1941)

Zebegényi Duna, 1934

Tempera, vászon, 95,5x103 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó