21. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi házak
176

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi házak

Akvarell, papír, 20x31 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 32. aukció, 306. tétel