37. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi háztetők (Dunakanyar), 1930
94

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi háztetők (Dunakanyar), 1930

Olaj, vászon, 80x105 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1930
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft