24. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Zebegényi országút
215

Szobotka Imre (1890-1961)

Zebegényi országút

Olaj, vászon, 60,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Szobotka Imre emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1971. augusztus – szeptember, katalógus: 74.