14. aukció
Kárpáthy Jenő (1870-1950) Zebegényi részlet, 1932
22

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Zebegényi részlet, 1932

Olaj, vászon, 100x150 cm
Jelezve balra lent: Kárpáthy Jenő Zebegény 932
Kikiáltási ár: 550 000 Ft