72. Tavaszi aukció
Szobotka Imre falusi jelenet
185

Szobotka Imre (1890-1961)

Zebegényi részlet, 1933

Olaj, vászon, 80,5 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka
Jelezve hátoldalon: 933 VI.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– A Magyar Királyi Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter által rendezett III. Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1935. március 24. − május 15., kat.: 213. (Zöldséges kofa)