73. őszi aukció
Szőnyi István Zebegény, Dunakanyar
80

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi részlet (Dunakanyar), 1940-es évek

Gouache, akvarell, karton, 21 x 34 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft