24. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Zebegényi részlet
58

Mattioni Eszter (1902-1993)

Zebegényi részlet

Olaj, vászon, 71x100 cm
Jelezve jobbra lent: Mattioni E.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft