28. aukció
Aba-Novák Vilmos Zebegény
35

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Zebegényi táj, 1923

Olaj, vászon, 57x68 cm
Jelezve balra lent: 23 Aba-Novák
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft