29. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Zebegényi utca
20

Szobotka Imre (1890-1961)

Zebegényi utca

Akvarell, papír, 34,5x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 180 000 Ft