71. Aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi utca
144

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi utca

Tempera, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft