10. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi utcán
78

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi utcán

Olaj, vászon, 70x62 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft