Zélosz, 1999
Akril, olaj, vászon kartonon, 107 x 60 x 20 cm
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József 1139 Bp Máglya utca Zélosz akril-olaj-vászon 107 x 60 x 18 1999
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft
- Szinergia. Kilátó Galéria, Margitszigeti Víztorony – Göncöl Alapítvány, 2010. június 16. – július 5.