37. aukció
Lakner László (1936-) Zen-Trommel, 1996
69

Lakner László (1936-)

Zen-Trommel, 1996

Olaj, vászon, 85x59 cm
Jelezve hátoldalon: Lakner' 96, Vakrámán: Zen-Trommel / Lakner 1996, Jelezve jobbra lent: Lakner 96
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft