32. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Zene
59

Lotz Károly (1833-1904)

Zene

Olaj, vászon, 110x80 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft