29. aukció
Erdélyi Ferenc (1904-1959) Zenehallgatás, 1928
154

Erdélyi Ferenc (1904-1959)

Zenehallgatás, 1928

Olaj, vászon, 100x110,5 cm
Jelezve jobbra lent: F. Erdélyi MCMXXVIII.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft