12. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Zenélő múzsa (felesége portréja), 1932
180

Gábor Jenő (1893-1968)

Zenélő múzsa (felesége portréja), 1932

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1932
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: Ráday Galéria, 1999.