63. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Zenélők, 1943
151

Szabó Vladimir (1905-1991)

Zenélők, 1943

Olaj, papírlemez, 54x70 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 1943; Hátoldalon autográf : Szabó Vladimir Zenélők
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Haas János gyűjteményében

Feltehetőleg kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ 93. csoportkiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1943. november 18-28., katalógus: 114. (Zenélők címmel).

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ 20. századi magyar művészet Haas János gyűjteményéből, Városi Hangverseny- és Kiállítóterem, Zalaegerszeg, 1996. május 10. – június 23., katalógus: 86.

¦ 20. századi magyar művészet Haas János gyűjteményéből, Kassák Múzeum, Budapest, 1996. július 15. – szeptember 30., katalógus: 68.