68. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Zizike (Epilógus), 1983
101

Anna Margit (1913-1991)

Zizike (Epilógus), 1983

Olaj, vászon, 60,5 x 30,5 cm
Jelezve jobbra fent: Anna Margit 1983
Jelezve hátoldalon: Cím: Zizike 1983 "Epilógus" v. o.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft