6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Bullás József 1958- Zöld átló, 1996
10

Bullás József (1958)

Zöld átló, 1996

Olaj, aranyfesték, papír, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Bullás 96, Jelezve hátoldalon: Bullás József Zöld átló
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft