38. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Zöld fej, 1977
106

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Zöld fej, 1977

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1977
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 700 000 Ft