12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Birkás Ákos körmozgás kortárs aukció
55

Birkás Ákos (1941-2018)

Zöld fej, 1993

Olaj, fa, 28,5 x 35 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás KF (26.900,1)1993, huile 28.5 x 35 cm akos Birkás
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft