32. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Zöld párnán pihenő múmia ufóval, 1990
146

Ef. Zámbó István (1950-)

Zöld párnán pihenő múmia ufóval, 1990

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve hátoldalon: ef. Zámbó 1990
Kikiáltási ár: 220 000 Ft