Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Zöld szoba, 1907-1908
43

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zöld szoba, 1907-1908

Olaj, vászon, 76x76 cm