Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ziffer Sándor (1880-1962) Zöld szoba, 1907-1908
5

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zöld szoba, 1907-1908

Olaj, vászon, 76x76 cm