14. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Zöld tó
97

Telepy Károly (1828-1906)

Zöld tó

Olaj, karton, 17,5x29 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Kiállítva: Telepy Károly kiállítása, Műcsarnok, 1906., 469. szám