2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Kupcsik Adrián 1969 Zöld utca, 2000
55

Kupcsik Adrián (1969)

Zöld utca, 2000

Olaj, vászon, 70,5x100,5 cm
Jelezve hátoldalon: Kupcsik Adrián Zöld utca, 2000, 70x100
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft