21. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Zöld zsalugáteres házikó
194

Nagy Oszkár (1883-1965)

Zöld zsalugáteres házikó

Olaj, fa, 31x40 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 550 000 Ft