44. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Zöldalmás csendélet
140

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Zöldalmás csendélet

Olaj, vászon, 73x92 cm
Jelezve jobbra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

PROVENIENCIA:
•Donner Gertrúd, Farkasházy Miklós feleségének hagyatékából