2. aukció
Kacziány Aladár (1887-1978) Zöldben, 1940
122

Kacziány Aladár (1887-1978)

Zöldben, 1940

Olaj, karton, 49x35 cm
Jelezve jobbra lent: Kacziány A. 1940
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 80 éves Jubileumi Kiállítás, 1941. február-március, Műcsarnok, 89. kép