31. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Zöldellő dombok, 1923
33

Jándi Dávid (1893-1944)

Zöldellő dombok, 1923

Olaj, vászon, 33x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi 923
Kikiáltási ár: 220 000 Ft