13. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Zöldellő dombok
43

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Zöldellő dombok

Olaj, vászon, kartonon, 23x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 280 000 Ft