2. aukció
Papp Aurél (1879-1960) Zöldellő domboldal
38

Papp Aurél (1879-1960)

Zöldellő domboldal

Olaj, fa, 68x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: A. Papp
Kikiáltási ár: 180 000 Ft