27. aukció
Szigeti Jenő (1881-1944) Zöldellő lombok
80

Szigeti Jenő (1881-1944)

Zöldellő lombok

Olaj, karton, 88x62 cm
Jelezve jobbra lent: Szigeti Jenő
Kikiáltási ár: 550 000 Ft