45. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Zöldfalú biliárdszoba, 1906 körül
56

Márffy Ödön (1878-1959)

Zöldfalú biliárdszoba, 1906 körül

Olaj, vászon, 63,5x80 cm
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
• Kieselbach Galéria 35. árverés, 71. tétel

OEUVRE-JEGYZÉK: 6.5.2.
• In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű katalógus. Budapest– Párizs, Makláry Artworks, 2006.

PROVENIENCIA:
• korábban nagyváradi m