69. Tavaszi Aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Zöldruhás nő, 1960-as évek vége
93

Czóbel Béla (1883-1976)

Zöldruhás nő, 1960-as évek vége

Olaj, vászon, 43,5 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

  • egykor Dévényi Iván gyűjteményében

  • Dévényi Iván Gyűjtemény. Győr, Múzeumi Képtár, 1977, kat. szám nélkül
  • Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása. Esztergom, Balassa Bálint Múzeum, 1983, kat. 90.
  • A Dévényi gyűjtemény. (szerk: Virág Judit-Törő István) Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006, kat. 61.

  • A Dévényi gyűjtemény. (szerk: Virág Judit-Törő István) Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006, 92. oldal

43

Czóbel Béla (1883-1976)

Margerite, 1928

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
58

Czóbel Béla (1883-1976)

Fák (Gros Rouvres), 1927

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
128

Czóbel Béla (1883-1976)

Ringelspiel (Körhinta), 1904

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft