12. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Zöldségpiac, 1906
126

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Zöldségpiac, 1906

Olaj, falemez, 42,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, jelezve hátoldalon: Perlmutter HG 1906.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft