16. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Zöldségpiac, 1926
32

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Zöldségpiac, 1926

Olaj, fa, 19x24 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, Hátoldalon autográf írással: Perlmutter fecit. 1926
Kikiáltási ár: 280 000 Ft