21. aukció
Egry József (1883-1951) Zsákhordók, 1911
210

Egry József (1883-1951)

Zsákhordók, 1911

Olaj, karton, 49x56,5 cm
Jelezve balra lent: Egry József 1911 Ostende
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Egry József műveinek jegyzéke, katalógus: 100. In.: Láncz Sándor: Egry József, Képzőművészeti Alap Kiadó, Budapest, 1980.

BÁV 22. aukció, 49. tétel

Reprodukálva: Láncz Sándor: Egry József, Képzőművészeti Alap Kiadó, Budapest, 1980. katalógus: 24. (fekete-fehér képek)