2. Grafikai aukció
Váli Dezső (1942-) Zsidó temető, 1986
82

Váli Dezső (1942-)

Zsidó temető, 1986

Rézkarc, papír, 20 x 20 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 86, Jelezve balra lent: B/86/20/14 E. A. XI/XV (rézkarc + lavírozás)
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 260 000 - 380 000 Ft