51. aukció
Váli Dezső (1942-) Zsidó temető, 2001 ( II . változat, A/01/33)
201

Váli Dezső (1942-)

Zsidó temető, 2001 ( II . változat, A/01/33)

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 01
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

‣ Váli Dezső: Zsidó temetők. Artchivum, Budapest, 2007. 148. kép