40. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Zsinagóga (Lovarda), 1936, Hátoldalon: Kapu (vázlat)
64

Ámos Imre (1907-1944)

Zsinagóga (Lovarda), 1936, Hátoldalon: Kapu (vázlat)

Akvarell, papír, 42,5x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos I. 1936
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 27. árverés, 94. tétel