48. aukció
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Zsögöd, 1925
90

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Zsögöd, 1925

Olaj, vászon, 59,5x79 cm
Jelezve balra lent: Nagy Imre Zsögöd 1925
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft