45. aukció
Aba-Novák Vilmos Zsögöd, Erdély, Csík megye
37

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Zsögöd (Zsögödi parasztház), 1936

Akvarell, papír, 47,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Aba Novák Zsögöd 1936
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
• BÁV 68. árverés, 1. tétel