30. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Zsuzsa
157

Berény Róbert (1887-1953)

Zsuzsa

Olaj, vászon, 66x80,5 cm
Jelezve középen lent: Berény
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft