45. aukció
Molnár József (1821-1899) Zsuzsanna a fürdőben, 1869
181

Molnár József (1821-1899)

Zsuzsanna a fürdőben, 1869

Olaj, vászon, 127x95,5 cm
Jelezve balra lent: Molnár J. 1869
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 113.
•In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899). A budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti- és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938.

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 44. á