5. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Zsuzsanna és a vének
82

Tornai Gyula (1851-1928)

Zsuzsanna és a vének

Olaj, karton, 103x91 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft