27. aukció
Csók István (1865-1961) Zsuzsanna fürdője
166

Csók István (1865-1961)

Zsuzsanna fürdője

Olaj, fa, 35x27 cm
Jelezve balra lent: Csók
Kikiáltási ár: 600 000 Ft